Skip to content

O nas

Krótka historia wielkiej miłości

Wielu z Was zastanawia się zapewne skąd nasza nazwa. Kwiatkowice wzięły się od miejscowości, z której pochodzi bliska nam osoba. Jest to dla nas nazwa bardzo szczególna, nacechowana pozytywnymi wspomnieniami i emocjami. Może więc być to dla Was mylące – Kwiatkowice czy Zielona Góra – ale dla nas, dzięki nazwie noszącej w sobie Kwiat no i pozytywnego dla nas nawiązania, był to oczywisty wybór na nazwę kwiaciarni.

Teraz Kwiatkowice są bliżej Zielonej Góry niż mogło by się nam wydawać.
Kwiatkowice w 2007 r.
Kwiaciarnia Kwiatkowice istnieje na rynku od 12 lat

Na trzy tygodnie przed pierwszym dniem jesieni 2007 otworzyliśmy drzwi swojej własnej kwiaciarni. W przygotowaniach do otwarcia Kwiaciarni pomagało nam wielu przyjaciół wraz z rodziną i tą atmosferę klienci mogą oglądać, czuć i doświadczać w Kwiatkowicach do dziś.

Świeża jakość gwarancją sukcesu

Codziennie od samego początku razem wybieramy towar najwyższej jakości. Roślinność to chyba najlepsze określenie na cały oferowany asortyment – od świeżych kwiatów ciętych po kwiaty doniczkowe, od hodowlanych po polne. Każdy sezon to inny temat. Każdy sezon to nowe „portfolio” kwiatów i dodatków.

Mama z córką
Nasz asortyment

Bogaty asortyment zapewnia nieograniczoną kreatywność

Ziemia, podłoża, odżywki są w stałym asortymencie kwiaciarni jako baza pod najlepszej jakości roślinność. Nie tylko kwiaty znajdują się w ofercie, również wszelkiego rodzaju dekoracje, ozdoby i dodatki które nadadzą pomieszczeniom odpowiedni nastrój. Świece, szkło i inne akcesoria sprawią, że pomieszczenia nabiorą odpowiedniego klimatu i przytulności w stosunku do całej gamy dostępnej roślinności.

Po 10-ciu latach uświadomiłyśmy sobie, że nasza kwiaciarnia będzie obchodzić bardzo okrągłe urodziny – „czas leci szybko, kiedy robisz to co lubisz”. W związku z tym chciałyśmy zrobić coś w zamian dla naszego sklepu – nowe logo, nową stronę internetową, drobne zmiany w naszym drugim domu i… małe przyjęcie dla naszych klientów i znajomych.

Jesteśmy wdzięczne i szczęśliwe, że otacza nas tak wielu cudownych ludzi.
Kwiatkowice w 2017 r.

1 miejsce

Kwiaciarnia Roku 2017

Latem 2017 za sprawą nominacji przez anonimowego fana naszej kwiaciarni, a później za sprawą Waszych głosów wygraliśmy w plebiscycie Gazety Lubuskiej „Mistrzowie Handlu” i zdobyłyśmy tytuł Kwiaciarni Roku.

Wszystkim, którzy oddali na nas głos i byli ogromnym wsparciem podczas całego plebiscytu bardzo dziękujemy. Bez Was na pewno by nam się nie udało.