Wielkanoc

Wielkanoc

Wielkanoc – Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra

Dekoracje

Przygotowujesz się do Świąt Wielkanocnych? Zobacz czego potrzebujesz aby skompletować dekoracje do domu na zbliżające się święta. Udekorowanie mieszkania pomoże Ci poczuć świąteczny nastrój. Zobacz nasze inspiracje!

Dekoracja stołu

Uroczyste śniadanie wielkanocne jest jednym z najważniejszych punktów świąt. Nie tylko potrawy świąteczne są istotne, z pewnością warto je zjeść przy pięknie udekorowanym stole. Świetnie sprawdzą się świeże kwiaty we flakonie bądź kompozycja z kwiatów cebulowych z akcentami świątecznymi: jajeczkami, zajączkami, bukszpanem, baziami, piórkami.. Zadbaj o szczegóły i dobierz do świątecznego stroika na stole serwetki i świece, niech wszystkie elementy tworzą spójną całość zarówno pod względem doboru kolorów jak i stylu.

Wianki

Coraz większą popularnością w ostatnich latach cieszą się wieńce wielkanocne, oczywiście nawiązujące do stylistyki wiosennej. Często przybrane są wydmuszkami, bukszpanem, baziami czy świeżymi kwiatami. Świetnie sprawdzą się powieszone, zarówno jako dekoracja dziwi wejściowych jak i okna, bądź jako leżący stroik który pięknie będzie wyglądał na parapecie lub komodzie.

Kompozycje w szkłach

Świetnym pomysłem na dekoracje świąteczne są kompozycje w szkłach. Za pomocą kilku dodatków powstają ciekawe aranżacje, które błyskawicznie wprowadzają wielkanocny klimat do naszych mieszkań i domów. Kurki, jajka, jajeczka, zajączki.. to nieodłączny element takich dekoracji. To naprawdę najprostsza i najszybszą forma dekoracji. Gotowe kompozycje możesz dostać w naszej Kwiaciarni. Zapraszamy!

Kwitnące gałązki

Uroczym elementem, który doda świeżości i życia do naszych mieszkań są budzące się do życia gałązki. Nic tak świetnie nie ożywia pomieszczeń jak piękne, kwitnące gałązki drzew owocowych. Będą świetnie wyglądać w szklanych wazonach, glinianych naczyniach czy ozdobnej ceramice. Przenieśmy trochę natury do naszych domów!

Wianki Wielkanocne
Wianki Wielkanocne

Święta tuż, tuż.. czas zabrać się za Wielkanocne dekoracje !

Zobacz również:  Dekoracje | Życzenia