Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta – Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to dla rodziców i ich pociech duża radość. To wspaniała chwila, którą warto uczcić w wyjątkowy sposób. Komunia to kolory niewinności, szczęścia i radości.

Możesz być pewien, że zarówno rodzice jak i ich pociecha, będą zachwyceni z kwiatowej niespodzianki.

Kwiaty na Komunię

Bukiet to idealny sposób na pogratulowanie przyjęcia sakramentu Pierwszej Komuni Świętej, to także możliwość uwiecznienia tej wspaniałej chwili wśród kwiatów. Idealnym pomysłem jest wręczenie wiązanki w kolorze białym.

W zwartym i pełnym bukiecie pięknie będą się prezentować drobne goździki, gałązkowe róże, eustoma, pachnące frezje i gipsówka.

Dla Dziewczynki, Dla Chłopca

Z okazji Pierwszej Komuni Świętej dla dziewczynki świetnie sprawdzą się też pastelowe wiązanki w odcieniu różu i bieli. Drobne różowe kwiaty goździków bądź gałązkowej róży pięknie wzbogacą naszą kompozycję.

Dla chłopca możemy wybrać bukiet z dodatkiem błękitnego bądź jasno niebieskiego akcentu. Tu najlepiej będą prezentować się szafirki bądź niezapominajki.

Wianek Komunijny

Wianek białych kwiatów podkreśli niewinność i czystość dziewczynki przystępującej do komunii. Sprawi też, że nasza pociecha w delikatny i subtelny sposób wyróżni się z tłumu innych dzieci.

A może dobrze wyłamać się trochę z szablonu i „zaszaleć”?

Wianek białych kwiatów przełamany delikatnymi różowymi lub niebieskimi kwiatkami również doskonale sprawdzi się przy okazji Komunii Świętej.

Wianek Komunijny
Wianek Komunijny

Kwiatowy Prezent

Kwiaty są niezobowiązującym, ale bardzo przyjemnym upominkiem. To idealny prezent dla Komunistki lub Komunisty i jego rodziców.

Sakrament dziecka to wyjątkowy, niezapomniany moment dla rodziców, ich rodziny i przyjaciół. Jest to nadzwyczajna okazja, aby wręczyć kwiaty !

Wianek z żywych kwiatów