MISTRZOWIE HANDLU – GAZETA LUBUSKA

Mistrzowie Handlu – Gazeta Lubuska

Mistrzowie Handlu – Gazeta Lubuska – Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Gora

Najlepsze sklepy
Najsympatyczniejsi sprzedawcy
Czyli Mistrzowie Handlu!

mistrzowie handlu gazeta lubuska
Mistrzowie Handlu – Kwiaciarnia Roku 2017 (Zielona Góra i powiat zielonogórski)

Aby oddać na nas głos wystarczy wysłać
SMS o treści GLK.50 na nr 72355

Kwiaciarnia

Kwiaciarnia Kwiatkowice istnieje na rynku od ponad 10 lat, wraz z rozwojem firmy staramy się rozszerzyć naszą działalność jak i również oferowany asortyment.

W swojej ofercie posiadamy kwiaty doniczkowe i cięte, artykuły dekoracyjne, szeroki wybór świec, koszy i ceramiki. Oferujemy bukiety ślubne, bukiety okolicznościowe i wiązanki pogrzebowe.

Po więcej informacji o nas zapraszamy na:   O nas

 

Kwiaciarnia Roku 2017

Są prawdziwymi mistrzami w swoim fachu, a ich kwiaciarnie zachwycają aranżacją wnętrz. W ramach plebiscytu Mistrzowie Handlu wybieramy Kwiaciarnię Roku.

Przebieg Akcji

W handlu najważniejsza jest ocena klientów, dlatego Floryści i Kwiaciarnie Roku w plebiscycie Mistrzowie Handlu zostaną wybrani właśnie ich głosami. Głosowanie rozpocznie się 19 czerwca i potrwa do 21 lipca.

W lipcu, na uroczystej gali zostaną wręczone prestiżowe medale dla liderów handlu w naszym regionie.

Mistrzowie Handlu Gazeta Lubuska
Mistrzowie Handlu Gazeta Lubuska

Patronat

Wielka akcja Mistrzowie Handlu, prowadzona jest przez „Gazetę Lubuską” pod patronatem Elżbiety Anny Polak, Marszałka Województwa Lubuskiego.

Lokalny biznes

Akcja ma na celu promocję rodzimego, lubuskiego handlu. Lokalnych małych i średnich firm, które dbają o jakość usług i produktów i z powodzeniem konkurują z dużymi marketami i sieciowymi sklepami w galeriach handlowych.
 
 

Gazeta Lubuska

Mistrzowie Handlu Gazeta Lubuska
Mistrzowie Handlu Gazeta Lubuska

Lokalne sklepiki

W naszym regionie jest mnóstwo sklepów, butików i kwiaciarni, w których zakupy są prawdziwą przyjemnością, bo klient nie jest tam anonimowy. Zna właścicieli, sprzedawców i wie, że może liczyć na indywidualne podejście –

mówi Agnieszka Stawiarska, dyrektor marketingu „Gazety Lubuskiej”.

Małe i średnie sklepy, kwiaciarnie wkładają wiele wysiłku, aby utrzymać poziom, przyciągnąć klientów i wytrzymać konkurencję wielkich.

Promocja małych i średnich przedsiębiorstw

Udział w naszej akcji już pomoże im w promocji, będą dobrze rozpoznawani w wyszukiwarkach internetowych z powodu doskonałej pozycji naszego portalu i dodatkowej promocji w kampaniach social mediów.

Konkurs

Liderów w rankingach będziemy pokazywać w gazecie. Akcja tego typu wzbudza ogromne zainteresowanie czytelników. Poza tym nagrodami w plebiscycie są m.in. kampanie reklamowe. Naprawdę warto pokazać swoją działalność i zyskać tak dużą promocję.

Więcej informacji na temat całego konkursu

 
 

Mistrzowie Handlu Gazeta Lubuska
Facebook Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra