Międzynarodowy Dzień Czekolady

Międzynarodowy Dzień Czekolady

Międzynarodowy Dzień Czekolady – Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra

 

Międzynarodowy Dzień Czekolady

Międzynarodowy Dzień Czekolady – 13 września – Tak właśnie w ten dzień obchodzimy międzynarodowy dzień czekolady. Każda okazja jest idealna do rozkoszowania się kawałkiem bądź tabliczką 😉 ulubionej czekolady.

A w międzynarodowy dzień czekolady możemy świętować z obywatelami przeróżnych krajów, łącząc się w uwielbieniu do tego cudownego produktu, który rozpieszcza nasze podniebienia.

13 września

Międzynarodowy Dzień Czekolady – 13 września –

 

Światowy Dzień Czekolady

Światowy Dzień Czekolady – 7 lipca – Cały Świat szaleje na punkcie czekolady. Ten cudowny rarytas podbił serca i podniebienia ludzi na całym świecie i doczekał się swojego święta.

Każdy kraj świętuje na swój sposób, ale na pewno łączy je jeden wspólny element. Ten dzień nie może obejść się bez skosztowania kawałka ulubionej czekolady!

7 lipca

Światowy Dzień Czekolady – 7 lipca –

Więcej: Światowy Dzień Czekolady

 

Dzień Czekolady

Dzień Czekolady w Polsce – 12 kwietnia – to dzień w którym cała Polska celebruje i rozkoszuje się czekoladą.

Mleczna, gorzka, z orzechami, bakaliami, rodzynkami.. zaopatrz się w swoją ulubioną słodycz i świętuj tę okazję z nieziemsko przyjemną, rozpływającą się w ustach kostką czekolady. 12 kwietnia to idealna okazja na małe czekoladowe co nieco!

12 kwietnia

Dzień Czekolady w Polsce – 12 kwietnia –

Więcej: Dzień Czekolady

 

Międzynarodowy Dzień Czekolady
Międzynarodowy Dzień Czekolady

 

Kobiety

Wszystkie Panie uwielbiają czekoladę i kwiaty. Rozpieść swoją kobietę! Zaskocz ją! Spraw aby nawet zwykły dzień był dla niej niezapomniany. Piękne kwiaty i ulubiona czekolada na pewno w tym pomogą.

Wyjątkowa kobieta zasługuje na wyjątkowe kwiaty z czekalodowym załącznikiem 🙂 Wszystko specjalnie dla Niej!

Miłość

Miłość, kwiaty, czekolada.. trio idealne! Słodycz w każdej postaci. Zaskocz swoją wybrankę niezastąpionym zestawem i spraw aby poczuła moc Twoich uczuć w ten romatczny i niezwykle wymowny sposób.

Obdarza ją ulubionymi kwiatami i czekoladą, które bez zbędnych słów wyrażą ogrom Twoich uczuć.

Niespodzianka

Nie ma bardziej romantycznej i słodkiej niespodzianki jak kwiaty i czekolada. Nikt nie oprze się takiemu zestawowi. To połączenie idealne aby rozpieszczać nasze zmysły..

Czekolada zaspokoi nasze podniebienie, a kwiaty cieszyć będą pięknym widokiem i zapachem. Nie zwlekaj i spraw aby bliska Ci osoba zaznała tej cudownej niespodzianki.

 

 

Dzień Czekolady w Polsce – 12 kwietnia –

Dzień Czekolady