Kwiaty Sezonowe

Kwiaty Sezonowe

Kwiaty sezonowe Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra

Kwiaty Sezonowe

Każda pora roku charakteryzuje się bogactwem i różnorodnością roślin dla danego okresu czasu. Nie wszystkie kwiaty dostępne są przez cały rok, i choć coraz częściej można spotkać słoneczniki w grudniu, to zdecydowanie lepiej korzystać z tego co w danym czasie jest najpiękniejsze i dostępne tylko w danym sezonie.

Wiosna

To pora roku kiedy wszystko budzi się do życia, to taki czas kiedy możemy cieszyć się największym wyborem i różnorodnością kwiatów cebulowych. Tulipany o przeróżnych kształtach i kolorach kwiatów, hiacynty, żonkile o przeróżnych odmianach, szafirki czy krokusy.

 

Lato

Zdecydowanie sezon najobficiej obrodzony w kwiaty i dodatki. To czas kiedy dostępne są najpiękniejsze piwonie, lwie paszcze, lewkonie, słoneczniki czy hortensje. Lato uwodzi nas lekkością, zwiewnością i bogactwem kolorów. Bukiety i kompozycje kwiatowe obfitują w przeróżne dodatki i niespotykane o innej porze roku trawy.

 

Jesień

Czas kiedy możemy nacieszyć się niespotykanym w innych porach roku wyborem chryzantem o przeróżnych kształtach i kolorach oraz dali. To czas kiedy możemy poszaleć i do naszych dekoracji i aranżacji wkradają się też dynie, jabłka, jarzębiny.. niezwykły okres w roku kiedy cieszymy się nie tylko kwiatami ale i owocowym dodatkami.

 

Zima

Pora roku w której wkrada się do nas nieco egzotyki, szeroka dostępność helikoni, storczyków, strelicji czy hipeastrum nikogo nie dziwi. To również czas kiedy do bukietów i wszelkich dekoracji dodajemy gałązki sosny, świerków czy tui. Zima to czas ciemierników, eukaliptusów i ilexu.

Więcej kwiaty sezonowe

kwiaty sezonowe

Wiosna Lato Jesień Zima

Tags

wiki, kwiaty sezonowe, wiosnalatojesieńzima, różę, goździki, alstromerie, santini, chryzantemy, gerbery, tulipany, hiacynty, żonkile, niezapominajki, anemony, jaskry, wax, żarnowiec, gisówka, limonium, zatrwian, piwonie, śniedki, konwalie, frezje, storczyki, protea, anturium, hipeastrum, amarylisy, leukodendrony, eustoma, strelicje, lewkonie, lwie paszcze, dalie, hipericum, mimoza, scabiosa, lilie, dzwonki irlandzkie, kalie, kalina, słoneczniki, krokosmia, cynie, lawenda, amarantus, ostrożki, bzy, helikonie, neriny, agapantusy, trachelium, sedum, cyklameny, hortensje