Kwiaty na Ślub

Kwiaty na Ślub

Kwiaty na Ślub – Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra

Kwiaty na Ślub

Zbliża się Twój Wielki Dzień – ten jeden jedyny najpiękniejszy dzień w życiu? Fantastycznie!

Kwiaty na Ślub to nasza specjalność!
Dołożymy wszelkich starań aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Specjalne zamówienia

Marzy Ci się wyjątkową oprawa kwiatowa na Twoim Ślubie – koniecznie sprawdź naszą ofertę. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawie, że nasze dekoracje ślubne idealnie dopasowują się w wymarzony klimat Twojego Ślubu.

Wielki dzień

Kwiaty na Ślub

Kwiaty na Ślub
Kwiaty na Ślub

Para Młoda

Para Młoda - Zdjecie z sesji ślubnej z wiankiem i przypinką
Kwiaty na Ślub: Para Młoda – Zdjecie z sesji ślubnej z wiankiem i przypinką

Realizacje

Dla nas największą nagrodą przy takich przedsięwzięcia jest Wasze zadowolenie i radość z dekoracji, którą mogliśmy dla Was wykonać.

Nie wspominając o podziękowaniach, które nam przesyłacie! Stworzenie bukietu ślubnego, który w 100% spełni Twoje marzenia, a nawet przechodzi najśmielsze oczekiwania to dla nas niesamowita satysfakcja i radość, której nie da się opisać.

Wideo „Kwiaty na Ślub”

Koniecznie obejrzycie ten klip, w którym przewijają się nasze dekoracje ślubne. Film idealnie oddaje klimat całego wesela i pokazuje jak ważne jest aby zachować jeden styl przy tak ważnym przedsięwzięciu jakim jest Ślub.

Ślubne Kwiaty – Kwiaty na Ślub


Wideo „Kwiaty na ślub” :
Ślub Paulina & Radek Zielona Gora 2017
Film – www.pepastudio.pl  | Kwiaty na Ślub – Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra

Dekoracje Ślubne

Oprawa kwiatowa na ten wyjątkowy dzień to dla nas zawsze duże wyzwanie. W końcu musimy sprawić, żeby bukiet ślubny, dekoracje i cała oprawa kwiatowa były takie jak sobie wymarzyliście.

W każde zamówienie ślubne wkładamy mnóstwo serca i staramy się o jak najlepszy efekt. To dla nas wielki zaszczyt, że wybieracie naszą Kwiaciarnię i że możemy być częścią tak wyjątkowego wydarzenia w Waszym życiu jakim jest Ślub.

 Kwiaty na Ślub
Kwiaty na Ślub

Bukiet ślubny

To najważniejszy dodatek dla Panny Młodej. Bardzo ważne jest aby idealnie wpasował się w styl sukienki i oczywiście podobał się Młodej. Całość musi tworzyć komplet idealny w końcu to dla Ciebie najważniejszy dzień w życiu.

Bukiet ślubny - Bukiet dla Panny Młodej
Kwiaty na Ślub: Bukiet ślubny – Bukiet dla Panny Młodej

 

 

Dekoracja samochodu na ślub

Dekoracja auta: Ciekawą opcją jest również dekoracja auta. Pozwoli to wyróżnić nasze auto i podkreśli wyjątkowość tego dnia.

Dekoracje na aucie powinny być nawiązaniem do całej koncepcji dekoracji weselnych i należy również pamiętać aby nie były zbytnio przesadne. Przy dekoracji auta najczęściej wykonujemy kompozycje na masce, pojedyńcze kwiatki na klamkach i kwiatowy akcent na tylnej szybie.

 Kwiaty na Ślub: Dekoracja samochodu na ślub

 

Dekoracja sali

Nic tak nie dodaje elegancji i efektowności jak świeże kwiaty. To element niezbędny, który nada naszej uroczystości jeszcze więcej wdzięku i podkreśli jak ważne to dla nas wydarzenie.

Pięknie przybrane stoły zarówno dla gości jaki i dla Państwa Młodych, dodatkowe kompozycje kwiatowe w centralnych miejscach sali to bardzo ważny element całej oprawy kwiatowej na Ślubie.

Należy również pamiętać aby wszystkie elementy tworzyły spójną całość z całą koncepcją wesela i pasowały do wystroju sali.

Dekoracja na stół

Dekoracja na stół - Girlanda z eukaliptusa i piwonii
Kwiaty na Ślub: Dekoracja na stół – Girlanda z eukaliptusa i piwonii

Dekoracja kościoła

Ceremonia zaślubin to najważniejszy moment całego przyjęcia ślubnego. Dlatego dekoracje w kościele to taka ważny element. Przy tworzeniu kwiatowych kompozycji w kościele skupiamy się przede wszystkim na ołtarzu i ławkach.

Tę centralne miejsca, aż proszą się o kwiaty. Dodatkowo możemy umieścić kompozycje przy mównicy i tabernakulum. Pięknie podniosłość chwili podkreślają też zapalone świece i latarnie. W kościele najlepiej sprawdzają się białe kwiaty, są bardzo eleganckie i nadają uroku kościelnej architekturze.

 Kwiaty na Ślub
Kwiaty na Ślub

Oprawa ślubna

Nasza kwiaciarnia zajmuje się kompleksową obsługą wesel. Wykonujemy wszystkie dekoracje na ślub: bukiety ślubne, przypinki, bransoletki, wianki, dekoracje auta, dekoracje na sali i w kościele.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą koniecznie zadzwoń do nas lub odwiedź nas w naszej kwiaciarni. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania lub doradzimy w kwestii kwiatów na Twój Ślub.

Przypinka dla Pana Młodego
Kwiaty na Ślub: Przypinka dla Pana Młodego

Satysfakcja

Dla nas największą nagrodą przy takich przedsięwzięcia jest Wasze zadowolenie i radość z dekoracji, którą mogliśmy dla Was wykonać.

Nie wspominając o podziękowaniach, które nam przesyłacie! Stworzenie bukietu ślubnego, który w 100% spełni Wasze marzenia, a nawet przechodzi najśmielsze oczekiwania to dla nas niesamowita satysfakcja i radość, której nie da się opisać.

Para Młoda - Zdjecie ze ślubu z bukietem ślubnym, wiankiem i przypinką
Para Młoda – Zdjecie ze ślubu z bukietem ślubnym, wiankiem i przypinką

 

Kwiaty na Ślub
Kwiaty na Ślub

 

Tagi
#kwiaty #ślub #wesele #dekoracje #bukiet #ślubny #wielkidzień #wymarzony #specjalne #okazje #przypinka #wianek #korsarz #kwiatowa #bransoletka #dekoracja #auta #samochodu #oprawa #ślubna #sali #kościoła