Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela – Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra

Kwiaty na Dzień Nauczyciela

14.10 – Dzień Edukacji Narodowej, nam bardziej znany pod nazwą Dzień Nauczyciela. To dzień w którym nawet na najbardziej wymagających nauczycieli uczniowie zaczynają spoglądać przyjaznym okiem i świetny powód aby wręczyć im w tym dniu kwiaty.

Bukiety na Dzień Nauczyciela

A jakie kwiaty wybrać na Dzień Nauczyciela?

Kwiaty na Dzień Nauczyciela

Pomysłów i rozwiązań jest kilka. Bez wątpienia kwiaty na Dzień Nauczyciela idealnie sprawdzą się jako niezobowiazujacy podarunek. To idealna i miła forma podziękowania za trud jaki Nauczyciele wkładają w naukę i wychowanie swoich uczniów.

Zobacz zatem kilka naszych propozycji na kwiaty dla Nauczyciela.

Bukiet od całej klasy

To jedno z popularniejszych rozwiązań, które uczniowie wybierają w podziękowaniu za trud jaki wychowawcy i nauczyciele wkładają w ich naukę. Taka niespodzianka mile zaskoczy nauczyciela, ponieważ oznacza, że przygotowanie wymagało od uczniów wcześniejszej inicjatywy i inwencji.

Bukiet kwiatów mieszanych

Świetnie na taki bukiet sprawdzą się występujące obecnie sezonowo kwiaty.
Wiązanka z mieszanych kwiatów goździków, róż, alstromeri, gerberów, dalii, santini… to świetny pomysł na podziękowanie.

Kosze pełne kwiatów

Jeśli klasa zdecydowała się na wspólne podziękowanie i budżet na kwiaty jest nieco większy. Warto rozważyć zamówienie kwiatowego kosza, który z pewnością zrobi ogromne wrażenie na obadarowywanym nauczycielu. Taki kosz możemy wykonać zarówno z kwiatów ciętych jak i doniczkowych.

 

 

Kosz kwiatów ciętych

Taką kompozycję możemy wykonać zarówno z kwiatów mieszanych jak i klasycznie stawiając na niezawodne róże. W przypadku sezonowej kompozycji świetnie sprawdzą się goździki, alstromerie, gerbery, a także sezonowe dodatki, które sprawią, że nasz kosz nabierze nieco jesiennego klimatu.

Kosz róż to również świetne rozwiązanie. Ciekawym pomysłem jest zamówienie kompozycji z ilości odpowiadającej liczbie uczniów w klasie. Każda róża symbolizować będzie wtedy, jednego ucznia i jego podziękowanie za trud wkładany w naukę.

Kosz kwiatów doniczkowych

To połączenie piękna z uniwersalnością. Są one przede wszystkim o wiele trwalsze. W takim podarunku znajduje się kilka rodzajów kwiatów doniczkowych, które po wyjęciu z ozdobnego kosza można postawić w dowolnym miejscu w domu.

Świetnie sprawdza się teraz również jesienne kompozycje, których największą zaletą jest niepowtarzalność. W takim koszu możemy umieścić kilka rodzajów kwiatów: fiołki alpejskie, wrzosy, wrzośce, golterie, mini chryzantemy, hebe… , a całość przybrać ozdobnymi dyniami i owocującymi gałązkami dzikiej róży czy ligustra.

Symboliczne podziękowanie

Jeśli chcielibyśmy indywidualnie podziękować wybranym nauczycielom za wyjątkową współpracę, warto rozważyć zakup mini bukietu bądź niestandardowo przybranego pojedyńczego kwiatka. Oryginalnym wyborem będzie słonecznik, kwiat kapusty ozdobnej, hortensja czy gerbera.

Podziękowanie

Nauczyciele, to wlaśnie dzięki nim jesteśmy bogatsi o nową wiedzę, podziękujmy im za to pięknymi kwiatami.