Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet | 8 marca – Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra

 

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet już niebawem zatem pora myśleć o prezentach dla Pań Twojego życia. Oczywiście okazji do świętowania jest w ciągu roku mnóstwo, więc korzystajmy i celebrujmy również 8 marca ! To świetna okazja aby pokazać swoim Paniom, Kobietom, Kobietkom.. jak wdzięczni jesteśmy za to, że są w naszym życiu.

Kwiaty na Dzień Kobiet

O tym , że Kobiety kochają kwiaty i że w Dzień Kobiet płeć piękną należy obsypywać kwiatami wie każdy. Eleganckie róże, tradycyjne tulipany, a może coś nietuzinkowego? Jakie kwiaty wybrać na Dzień Kobiet? Już samo pytanie mogłoby nastręczyć wielu problemów, wybór kwiatów na Dzień Kobiet może być dla Panów prawdziwą torturą..

Co zatem wybrać ?


 

Tulipany

Tulipany to jedne z najpopularniejszych kwiatów wręczanych z okazji Dnia Kobiet i choć wydają się bardzo prostym wyborem to tak na prawdę wcale nie muszą byś zwyczajne. Z tulipanów można wyczarować przepiękne bukiety i stworzyć ciekawe kompozycje -jednobarwne lub różnokolorowe.
Za tym, że tulipany to kwiaty znakomicie nadające się na bukiety wręczane z okazji Dnia Kobiet, przemawia to, że na początku marca oferta tych kwiatów jest wyjątkowo bogata. Można wybierać spośród wielu odmian o różnych kolorach i kształtach kwiatów.

Róże

Tradycyjne, eleganckie, ponadczasowe.. Piękne róże to sprawdzony prezent. Do wyboru mamy całą paletę kolorów: czerwone, pomarańczowe, różowe w całej gamie odcieni, fioletowe, a nawet pstrokate. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Goździki

A może Goździki? Czemu nie potraktować tego święta z lekkim przymrużeniem oka i nie zaskoczyć Pań goździkami – symbolem dawnych czasów. Ich bogactwo kolorów zaspokoi najwybredniejsze gusta, a bukiety z goździków mogą mile zaskoczyć każdą Panią.

Bukiet kwiatów mieszanych

Różne kwiaty i kolory mogą oznaczać różne rzeczy. Najciekawsze jest jednak to, że mieszając je ze sobą zupełnie rozmazujemy ich znaczenie. Takie bukiety będą po prostu niezobowiązującym, radosnym upominkiem. Osobiście uwielbiamy ten rodzaj bukietów i bardzo polecamy jako najlepszą alternatywę na 8 marca.

Kwiatowy Prezent

Kwiaty są niezobowiązującym, ale bardzo przyjemnym upominkiem. Dają radość, sprawiają, że osoba obdarowana może się poczuć wyjątkowo i pięknie. Dodatkowo cudnie wyglądają we wnętrzu i można poprost cieszyć się ich widokiem.
Kwiaty na Dzień Kobiet to prezent obowiązkowy ! Każda Pani w tym dniu powinna dostać piękne kwiaty !

Zamówienia | Dzień Mężczyzn

Zapraszamy !

Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra