Dekoracje

Dekoracje

Dekoracje –  Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra

Dekoracje

Ważnym elementem naszej pracy jest tworzenie dekoracji, które wpiszą się w klimat i styl różnych miejsc.

Najczęściej przystrajamy nasze domy, mieszkania czy biura na święta, ważne okazje bądź ze względu na daną porę roku. Nic tak nie nastraja do świąt bądź nie podnosi rangi wydarzenia jak pięknie przygotowane i ozdobione wnętrze.

Artykuły dekoracyjne

Do dekoracji pomieszczeń świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju stroiki, wianki do zawieszenia na drzwiach wejściowych czy oknie, kompozycje w szkłach, aranżacje z kwiatów ciętych czy sezonowe gadżety takie jak figurki, ozdobna ceramika i świece w odpowiednio dobranym stylu i kolorze do konkretnej okazji.

Najważniejsze aby dobrze dobrać wszystkie elementy tak aby tworzyły spójną całość.

Indywidualne życzenia

Chciałbyś aby Twoje dekoracje pasowały idealnie do pomieszczenia w którym chcesz je ustawić? Nie ma najmniejszego problemu. Specjalnie dla Ciebie możemy przygotować zestaw dekoracji w stylu, kolorze i klimacie, który tylko sobie wymarzysz. Idealnie dobrane dekoracje nadadzą Twojemu wnętrzu smaku i charakteru.

Zaskocz swoich bliskich i znajomych nietuzinkowych pomysłami i ciekawymi rozwiązaniami. Niech te wyjątkowe chwilę będą świętowane w pięknie ozdobionych wnętrzach.

Więcej informacji:

Indywidualne życzenia

Szukasz ciekawych pomysłów na dekoracje?

Inspiracje i gotowe propozycje znajdziesz w naszej Kwiaciarni.

Zapraszamy!