Wasze reakcje na Ślubne Kwiaty

Wasze reakcje na Ślubne Kwiaty – Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra

Ślubne Kwiaty

Oprawa kwiatowa na ten wyjątkowy dzień to dla nas zawsze duże wyzwanie. W końcu musimy sprawić, żeby bukiet ślubny, dekoracje i cała oprawa kwiatowa były takie jak sobie wymarzyliście.

Wasze reakcje na Ślubne Kwiaty

Za to najwspanialszą nagrodą za pracę, którą dla Was wykonujemy jest Wasz odzew. Fakt, że udało nam się sprostać oczekiwaniom i sprawić, że ten dzień był naprawdę wyjatkowy i idealny to rzecz, która sprawia, że tak bardzo lubimy swoją pracę. Wasze pozytywne reakcje dają nam mnóstwo satysfakcjii z naszej pracy.

Kwiaty na ślub
Wasze reakcje na Ślubne Kwiaty

To była dla Nas niezwykle wyjątkowa reakcja, której absolutnie się nie spodziewaliśmy, a na pewno nie w tak miłej formie. Zdjęcie absolutnie oddaje urok i klimat bukietu, a uchwycona w tak wyjątkowym momencie oddaje podnioslość chwili.

 

Wasze reakcje na Ślubne Kwiaty
E-mail na Ślubne Kwiaty

Witam,

Bardzo dziękuję za życzenia! Ślub i przyjęcie bardzo się udało i jest to między innymi Pani zasługa. Wianek przepiękny, jestem z niego bardzo zadowolona, bukiet i butonierka również idealnie wpasowały się w klimat ślubu, który sobie wymarzyłam.

Ozdoby bardzo dobrze pasowały do sesji ślubnej, nawet fotograf szczerze je chwalił. Girlanda zaś zachwycająca, wyglądała jakby była stworzona do tego miejsca, pięknie się wtapiała w ogólny wystrój Palmiarni.

Bardzo dziękuję za owocną współpracę, jestem bardzo zadowolona z Pani pracy – gratuluję talentu.

Zdjęcia oczywiście udostępnię, ale muszę na nie poczekać około 2-3 tygodni, aż fotograf mi je wyśle 🙂

Pozdrawiam serdecznie,
Agata H ——

 

Ślubne Kwiaty z sercem

W każde zamówienie ślubne wkładamy mnóstwo serca i staramy się o jak najlepszy efekt. To dla nas wielki zaszczyt, że wybieracie naszą Kwiaciarnię i że możemy być częścią tak wyjątkowego wydarzenia w Waszym życiu jakim jest Ślub.

Wideo „Kwiaty na Ślub”

Koniecznie obejrzycie ten klip, w którym przewijają się nasze dekoracje ślubne. Film idealnie oddaje klimat całego wesela i pokazuje jak ważne jest aby zachować jeden styl przy tak ważnym przedsięwzięciu jakim jest Ślub.

Ślubne Kwiaty – Kwiaty na Ślub


Wideo „Kwiaty na ślub” :
Ślub Paulina & Radek Zielona Gora 2017
Film – www.pepastudio.pl  | Ślubne Kwiaty – Kwiaciarnia Kwiatkowice Zielona Góra

Dekoracje Ślubne

Więcej informacji na temat ślubne kwiaty, dekoracji ślubnych, dekoracja samochodu, oprawy ślubnej, dekoracji sali i dekoracji kościoła, zapraszamy:

Kwiaty na Ślub

Kwiaty na Ślub

 

Tagi
#kwiaty #ślub #wesele #dekoracje #bukiet #ślubny #wielkidzień #wymarzony #specjalne #okazje #przypinka #wianek #korsarz #kwiatowa #bransoletka #dekoracja #auta #samochodu #oprawa #ślubna #sali #kościoła

Dodaj komentarz